Balansvåg

202604

BALANSVÅG, 1900-talets första hälft, monterad i glasad trälåda, lådans höjd 40x39x18 cm

Diverse vikter medföljer, färgkladd, slitage, list saknas

Nautica/Technica

Rum 10

Balansvåg

Budhistorik (6 bud)
906586
600
906374
550
902144
500
899489
450
899489

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.