Hugo Zuhr oljemålning

202602

ZUHR, Hugo (1895-1971): Hamnbild, monogramsignerad och daterad 31, olja på duk, 45,5x61 cm;
PROVENIENS: Färg och Form

Ytslitage

Konst, Måleri

Rum 4

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (6 bud)
937709
937694
936529
936002
850
929830

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.