Hjalmar Grahn oljemålning

202585

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Den ensamma tallen, signerad och daterad Hj Grahn -22, olja på duk, 37x47 cm; oramad;
PROVENIENS: Färg och Form

Smärre krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 11

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (3 bud)

929419
929418
850
927958

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.