Spegel 1930-tal

202582

SPEGEL, 1930-tal, etikettmärkt a tergo JA Edenholm Gustafs, fasettslipat glas, 58x33 cm

Smärre ytskador

Speglar

Rum 4

Spegel 1930-tal

Budhistorik (20 bud)
906709
906711
906709
1 900
906705
1 800
906704
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.