Helmut Newton Special Collection

202579

NEWTON, Helmut (1920-2004): "Arcangues, 1975", signerad i blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, ca 35,5x23 cm, faktakort litho no 23/24 medföljer

Konst, Fotografi

Rum 9

Budhistorik (12 bud)
898359
4 400
904583
4 200
898359
904448
3 800
898359
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.