Helmut Newton Special Collection

202578

NEWTON, Helmut (1920-2004): "Fashion photograph Paris 1976", signerad i blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, ca 35,5x23 cm, faktakort litho no 07/24 medföljer

Konst, Fotografi

Rum 9

Budhistorik (23 bud)
905706
7 000
905703
6 800
905634
6 600
905702
6 400
905634
6 200

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.