Peter Dahl litografi

202577

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm; oramad

Fack 14

Peter Dahl litografi

Budhistorik (5 bud)
906561
500
906559
450
904744
901931
897023

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.