Helmut Newton Special Collection

202576

NEWTON, Helmut (1920-2004): "In my apartment, Paris 1978", signerad i blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, ca 35,5x23 cm, faktakort litho no 15/24 medföljer

Konst, Fotografi

Rum 9

Budhistorik (14 bud)
895476
7 200
905007
7 000
895476
5 200
905000
5 000
895476
3 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.