Sven X:et Erixson akvarell

202565

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Norrsken, signerad Sven Erixon, akvarell, 37x53 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 3

Sven X:et Erixson akvarell
Budhistorik (7 bud)
935285
6 000
935142
5 200
930647
5 000
930646
4 200
928124

Slutpris SEK:
6 000
572 EUR, 644 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.