Byrå

202562

BYRÅ, 1800-talets slut, valnötsfanér, 4 lådor höjd 96, 96x47 cm, nyckel finns

Fanérskador

Rum 9

Byrå

Budhistorik (1 bud)

907303
2013-09-11 22:02:20

2013-09-11 kl 22:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.