William Nording oljemålning

202553

NORDING, William (1884-1956): Motiv från Vickleby I, signerad och daterad W. Nording -43, olja på pannå, 38x46 cm; oramad;
PROVENIENS: Färg och Form

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Fack 11

William Nording oljemålning

Budhistorik (21 bud)
937224
3 600
937225
3 400
937224
3 200
937223
937223
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.