William Nording oljemålning

202540

NORDING, William (1884-1956): Strandbild, signerad och daterad W. Nording -45, olja på pannå, 33x41 cm; oramad
PROVENIENS: Färg och Form

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 26

William Nording oljemålning

Budhistorik (19 bud)
936375
1 900
933578
1 800
933578
936301
933578

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.