Kaffeservis Arabia "Ali"

202523

KAFFESERVIS, 11 dlr, Arabia, Raija Vosikkinen, "Ali", dekor av blommor i blått, bestående av 10 koppar med fat, 1 gräddkanna

En kopp med mindre fotnagg och spricka, smärre krackelyrer o nagg

Keramik/Porslin

Monter 31

Kaffeservis Arabia

Budhistorik (2 bud)

905607
903482

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.