Fågel i keramik Klase J:r

202516

KLAESSON, Klas-Göran (Klase J:r, född 1945): Fågel, signerad Klase J:r, Höganäs, 1985, höjd 21 cm

Liten glasyrnagg

Keramik/Porslin

Monter 30

Fågel i keramik Klase J:r

Budhistorik (8 bud)
904420
1 400
904340
904084
902544
950
901075
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.