Curt Sjöberg oljemålning

202515

SJÖBERG, Curt (1911-87): "Trosa torg", signerad och otydligt daterad C. Sjöberg, olja på duk, 45x60 cm

Ändringar/tillägg
otydligt daterad

Konst, Måleri

Rum 3

Curt Sjöberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
905543
3 200
905575
905543
2 800
905567
2 600
905543
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.