Byrå med rokokostil

202514

BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, höjd 80, 90x50 cm nyckel finns

Slitage, fanérskador

Rum 13

Byrå med rokokostil

Budhistorik (12 bud)
906155
1 600
906141
905574
1 400
905439
1 300
905572
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.