Skålfat i tenn

202513

FAT, tenn, 1800-tal, otydligt stämplat, diameter 43 cm

Diverse

Rum 4

Skålfat i tenn

Budhistorik (8 bud)
906306
906025
904422
950
904341
650
904081
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.