Spelbord i barockstil ek

202507

SPELBORD, 1800-tal, barockstil, ek, karvsnittsdekor, med schack, backgammon och speldel, höjd 79, 58x64 cm

Bruksslitage, torrsprickor

Rum 9

Spelbord i barockstil ek

Budhistorik (20 bud)
906640
2 600
906618
2 400
904452
906537
904452
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.