Julio Zapata etsning

202504

ZAPATA, Julio (Spanien, född 1932): Modell på stol,, signerad J Zapata, etsning HC, 23,5x14,5 cm

Hanteringsveck

Fack 11

Julio Zapata etsning

Budhistorik (1 bud)

895121
2013-09-03 23:23:38

2013-09-10 kl 19:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.