Fred Andersson oljemålning

202503

ANDERSSON, Fred (1921-1989): Figurkomposition, signerad och daterad Fred Andersson -59, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Fred Andersson oljemålning
Budhistorik (9 bud)
905570
650
905516
600
905550
600
905516
550
905518
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.