Olof Hermelin oljemålning

202502

HERMELIN, Olof (1827-1913): Fjällandskap, signerad O Hermelin, olja på duk uppfodrad på pannå, 23,5x42 cm

Konst, Måleri

Monter 30

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (15 bud)
905498
905492
905490
1 900
905487
1 800
905397
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.