Roland Kempe oljemålning

202498

KEMPE, Roland (1907-1991): Kvinnoporträtt, signerad och daterad R. Kempe -58, olja på duk, 66x50 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Roland Kempe oljemålning

Budhistorik (6 bud)
904433
897685
750
896623
450
895403
895057

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.