Byschen oljemålning

202497

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola 1800-tal): Byscen, olja på pannå, 42x66 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Byschen oljemålning

Budhistorik (9 bud)
905497
4 600
905496
4 400
905494
4 200
905493
904791
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.