Einar Jolin, Motiv med Visby ringmur

202492

JOLIN, Einar (1890-1976): Motiv med Visby ringmur, signerad Einar Jolin, 68/250, färglitografi, 27x40

Fack 17

Budhistorik (18 bud)
904971
1 700
905536
1 700
904971
1 600
904526
904970
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.