Randi Fisher akvarell

202489

FISHER, Randi (1920-1997): Figurer i båt, signerad och daterad Randi Fisher.-47, akvarell på papper, 21x25 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 9

Randi Fisher akvarell

Budhistorik (2 bud)

935525
926164

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.