Randi Fisher akvarell

202484

FISHER, Randi (1920-1997): Figurkomposition, signerad och daterad Randi F.-48, akvarell på papper, 22x22 cm;
PROVENIENS: Färg och Form

Gulnader

Konst, Måleri

Rum 9

Randi Fisher akvarell

Budhistorik (3 bud)

933809
930329
450
927971

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.