Dörröverstycken i rokokostil

202479

DÖRRÖVERSTYCKEN, 2 dlr, rokokostil, bemålat och förgyllt trä med skuren dekor, höjd 20x36 cm

Skador och lagningar

Diverse

Dörröverstycken i rokokostil
Budhistorik (4 bud)

900440
895013
895011
750
894388

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.