Kandelabrar 1700-tal

202472

KANDELABRAR, 1 par, 1700-tal, mässing, höjd 33 cm

Ljusarmarna ej ursprungliga, lagningar, kompletteringar, slitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 30

Kandelabrar 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

905251
899635
896542
894603

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.