Bordslyster 1800-tal

202470

BORDSLYSTER, sengustaviansk, 1800-tal, behängd med prismor, för 2 ljus, sten och förgylld mässing, höjd 71 cm

Diverse, Belysning, Ljusstakar

Kundcenter

Bordslyster 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

905045
905043
894606

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.