Fåtölj, Grete Jalk, France & Son

202469

FÅTÖLJ, Grete Jalk, 1960-tal, France & Son, grön skinnklädsel

Slitage

Rum 15

Budhistorik (17 bud)
905443
5 200
905445
5 000
905443
4 800
905437
4 600
904492
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.