Byrå stockholmsarbete i rokoko

202468

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanérad med valnöt, plommon, jakaranda, mahogny, brännförgyllda beslag, höjd 75, 109x57 cm

Skador, lagningar, fanérkompletteringar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Budhistorik (24 bud)
905719
28 000
905011
27 000
904304
26 000
901271
25 000
901271
23 000

Slutpris SEK:
28 000
2 820 EUR, 3 203 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.