Oljemålning efter Philip Wouwermans

202467

WOUWERMANS, Philip (hans efterföljd 1800-tal): Hästekipage, olja på pannå, 31x24 cm

Bär senare signatur

Konst, Måleri

Fack 12

Budhistorik (5 bud)
905380
3 400
905377
3 200
894352
894303
650
893642
600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.