Urna 1800-tal

202466

URNA, gustaviansk stil, keramik, höjd 28 cm

Skador

Keramik/Porslin

Monter 31

Urna 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
904196
950
905402
900
904196
850
905398
904196
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.