Miniatyr akvarell

202464

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man i profil, miniatyrmålning, akvarell, ca 6,5x4 cm

Konst, Måleri

Monter 31

Miniatyr akvarell
Budhistorik (16 bud)
905391
3 600
905375
3 400
905375
895603
901842
1 900

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.