Cartier, hänge i form av guldtacka

202463

CARTIER, hänge, 18 k guld, i form av en guldtacka, 1980/90-tal, vikt 1/2 oz, KEDJA, 14 k guld, längd 37 cm, vikt ca 5 g, originalask

Originalask med slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (6 bud)
917906
5 200
917904
5 000
915865
3 400
915817
3 200
908058

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.