Kärl med lock 1800-tal

202462

KÄRL med lock, 1800-tal, glaserat lergods, längd ca 60 cm

Slitage

Diverse

Rum 1

Kärl med lock 1800-tal
Budhistorik (22 bud)
905403
5 000
905394
4 800
905394
4 600
905392
4 400
905393
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.