Anton Genberg oljemålning

202459

GENBERG, Anton (1862-1939): Trädgårdsmotiv med villa, Frösön - Jämtland, signerad och daterad A. Genberg 1922, olja på duk, 73x100 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

905840
901523
897871
895936

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.