Emile Valentin oljemålning

202458

VALENTIN, Emile (1800-tal): Hamnmotiv i månsken, signerad Emile Valentin, signerad Paris 77, olja på duk, 34x47 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Fack 9

Emile Valentin oljemålning

Budhistorik (16 bud)
905357
6 600
905347
6 400
905355
6 200
905347
6 000
905353
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.