Madeleine Pyk oljemålning

202448

PYK, Madeleine (född 1934): "Den gröna klänningen", signerad och daterad M Pyk 1985, olja på duk, 53x37 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (20 bud)
905326
17 500
905320
17 000
905317
16 500
905319
16 000
905317
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 677 EUR, 1 969 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.