Hjalmar Grahn pastell

202423

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Akt, signerad Hj. Grahn, pastell, 51x41 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 18

Hjalmar Grahn pastell

Budhistorik (15 bud)
936511
3 800
936628
3 800
936511
3 400
936622
3 200
936511

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.