Hjalmar Grahn oljemålning

202422

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): "Vid Årstaviken", signerad Hj. Grahn, utförd 1932, olja på duk uppfäst på pannå, 32x39 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 3

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (6 bud)
935868
1 700
935865
1 600
926500
926500
900
929441
850

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.