Frans Timén oljemålning

202420

TIMÉN, Frans (1883-1968): Skärgårdsbild, signerad och daterad Frans Timén 1948, olja på pannå, 35x51 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 3

Frans Timén oljemålning

Budhistorik (18 bud)
936305
2 400
934594
936300
934594
1 800
936293
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.