Ann-Liz Sehlstedt oljemålning

202414

SEHLSTEDT, Ann-Liz (f.1949): Arbete med häst, signerad A Sehlstedt, olja på duk, ca 47x58 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Ann-Liz Sehlstedt oljemålning

Budhistorik (15 bud)
904231
1 400
904205
1 300
902289
904204
902289

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.