Hilding Linnqvist akvarell

202413

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Folkliv, Egypten, stämpelsignerad HL, akvarell, 21,5x32,5 cm
Proveniens: Färg och Form

Konst, Måleri

Monter 27

Hilding Linnqvist akvarell

Budhistorik (10 bud)
935537
1 800
935147
1 700
935536
1 600
935147
931304
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.