Zorn etsning

202406

ZORN, Anders (1860-1920): Ols Maria, 1919, signerad Zorn, etsning, 19x29 cm
LITTERATUR: Hjert&Hjert 167

Rum 1

Zorn etsning

Budhistorik (6 bud)
904191
3 400
902317
3 200
896251
895087
2 800
893024

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.