Skål porslin

202393

SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal, figurscen, höjd 9,5, diameter 22,5 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 28

Skål porslin

Budhistorik (5 bud)
895419
500
903932
450
895419
903930
895419

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.