Speceriburkar 1900-talets början

202392

BURKAR, 6 st, bemålad plåt, 1900-talets början, höjd 7-18 cm

Slitage, bucklor

Diverse

Monter 25

Budhistorik (11 bud)
901110
850
900701
892620
750
893258
750
892620
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.