Burkar i plåt

202391

TEBURKAR, 5 st, litograferad plåt, 1900-talets första hälft, höjd 6,5-36 cm

Bucklor, slitage

Diverse

Monter 27

Burkar i plåt

Budhistorik (8 bud)
893581
750
892640
700
892640
600
890607
550
890607
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.