Dora Wahlroos oljemålning

202390

WAHLROOS, Dora (Finland 1870-1947): Sommarlandskap - Högsåra, signerad och daterad Dora Wahlroos Högsåra 1930-33, olja på duk, 39x55,5 cm.

Konst, Måleri

Kundcenter

Dora Wahlroos oljemålning

Budhistorik (16 bud)
909756
22 000
909784
21 000
909756
18 500
909782
18 000
909756
17 500

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.