Oljemålning stilleben

202389

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med persikor, monogramsignerad DJW, olja på pannå, 33x24 cm

Skada i fernissa

Konst, Måleri

Rum 3

Oljemålning stilleben

Budhistorik (2 bud)

902637
891125

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.